Vse aktualne novice sindikata na enem mestu.
Razpis volitev OO Ljubljana

Glavni odbor Sindikata železniškega prometa Slovenije v skladu s 2. in 3. členom Pravilnika o volitvah in imenovanjih razpisuje volitve za predsednika OO Ljubljana in za predsednika nadzornega odbora OO Ljubljana. Več preberite na: Razpis volitev OO Ljubljana

Prometnik 125

Sicer pa je v tej številki kar nekaj rednih rubrik. Pišemo o mejnih postajah. Tokrat na meji s Hrvaško, o Dobovi in Metliki. V intervjuju je z nami predsednik sindikalne centrale Alternativa, predstavljamo naslednjega člana sveta delavcev v družbi Infrastruktura. Kot predzadnji OO SŽPS se nam predstavlja OO Celje.

Imate vprašanje?
Pridruži se nam
Pristopna izjava

Copyright by SŽPS. All rights reserved.