Vsem članom in članicam Sindikata železniškega prometa Slovenije čestitam ob 25. juniju – dnevu državnosti.
Na ta dan pred 35. leti je Skupščina Republike Slovenije sprejela Deklaracijo o neodvisnosti Slovenije in Temeljno ustavno listino o samostojnosti in neodvisnosti Slovenije.
To je bilo vsekakor dejanje poguma in ponosa.
Naj dan državnosti ne bo le dela prost dan, pač pa tudi dan veselja in radosti, da imamo svojo državo. In naj bo priložnost za razmislek o tem, kaj pomeni biti del skupnosti in kako lahko vsak izmed nas prispeva k boljšemu jutri – s spoštovanjem, sodelovanjem in ponosom na našo domovino.
Naj plapolajo slovenske zastave! Vse najboljše, Slovenija!
Preživite prijetne trenutke v prazničnem vzdušju.
predsednik
Sindikata Železniškega prometa Slovenije
Milorad Šljivić

