Podelitev plaket ob 30 letni zvestobi železnici

V petek, 05.06.2015 je v Železniškem muzeju Ljubljana potekala podelitev plaket in ur ob tridesetletni zvestobi Slovenskim železnicam.

Samo podelitev je spremljala krajša proslava na kateri je nastopala Godba Slovenskih železnic in glasbeni gost Oto Pestner. Slavnostni govornik  je bil naš generalni direktor g. Dušan Mes.  Podelitev se je zaključila z zakusko in prijetnim druženjem.

Vsem jubilantom Sindikat železniškega prometa Slovenije iskreno čestita!

Matjaž SKUTNIK