Skupščina 2013

V petek, 26.4.2013 je potekala redna letna skupščina SŽPS. Na skupščini je predsednik Matjaž Skutnik predstavil svoje delo in delo sindikata v letu 2012.

Predstavljeno je bilo finančno poslovanje v letu 2012 in predstavljen finančni plan za leto 2013.

Razpravljali smo o nekaterih spremembah in dopolnitvah aktov SŽPS.

Imenovan je bil novi podpredsednik sindikata Đorđo Petrović, namesto Rista Djurića, ki odhaja v pokoj.

Več si preberite v zapisniku, ki bo kmalu na naši spletni strani.