Obvestilo o prostih terminih v Atomskih in Moravskih toplicah

Obvestilo članicam in članom SŽPS, SVSŽ in SUŽ ter ostalim zaposlenim na Slovenskih železnicah o »Prostih terminih v počitniškem apartmaju v Atomskih toplicah do 24.12.2017«, ter o »Prostih terminih v počitniškem apartmaju v Moravskih toplicah do 24.12.2017«.

Podrobnosti si oglejte na povezavah:

Obvestilo o prostih terminih v Atomskih toplicah do 24.12.2017
Obvestilo o prostih terminih v Moravskih toplicah do 24.12.2017

Želimo vam prijetno letovanje.