Srečanje članic SŽPS ob dnevu žena

Leto je naokoli in seveda je bil spet čas, da se članice našega sindikata udeležimo tradicionalnega srečanja ob dnevu žena. Odzvale smo se prijaznemu povabilu OO Celje, da si ogledamo znamenitosti v okolici Slovenskih Konjic. Preživeli smo čudovit dan, zato še enkrat hvala vsem, ki ste sodelovali pri organizaciji in tako poskrbeli, da smo se počutili prijetno v nasmejani družbi in vsaj za en dan vsakodnevne skrbi potisnili nekam v ozadje.
Več o našem druženju pa izveste v naslednji številki časopisa Prometnik.

Zapisala Silva

Foto Andrej in Edi