Obvestilo o prostih terminih v Moravskih in Atomskih toplicah

Obvestilo članicam in članom SŽPS in SVSŽ ter ostalim zaposlenim na Slovenskih železnicah o »Prostih terminih v počitniškem apartmaju v Atomskih toplicah do 12.02.2017«, ter o »Prostih terminih v počitniškem apartmaju v Moravskih toplicah do 24.12.2017«.

Podrobnosti si oglejte na povezavi »Počitniške kapacitete – Moravske toplice – Prosti termini«

Podrobnosti si oglejte na povezavi »Počitniške kapacitete – Atomske toplice – Prosti termini«

Želimo Vam prijetno letovanje.