Volitve članov Sveta delavcev SŽ-Infrastruktura

V skladu z določili 35.člena Zakona o sodelovanju delavcev pri upravljanju in v skladu s sklepom o razpisu volitev bodo volitve članov Sveta delavcev SŽ- Infrastruktura, d.o.o potekale od vključno torka, 24.11.2015 do vključno četrtka. 26.11.2015.

Obračamo se na vse zaposlene v družbi Infrastruktura, d.o.o da podprete našo listo kandidatov, ki so vam predstavljeni v zloženki.

Naj se sliši VAŠ glas za VAŠO prihodnost.

Predsednik SŽPS      Predsednik SVSŽ      Predsednik SDŽDS     Predsednik SUŽ

Matjaž Skutnik          Aleksander Šmid         Nikola Knežević          Miran Čeh

Zloženka-sindikati- volitve SD Infrastrukture 2015