Trogir 2012

Tudi letos septembra smo se člani SŽPS odzvali vabilu na tradicionalne športne igre naših kolegov iz SPVH (Sindikat prometnika vlakova Hrvatske) v Trogirju.

Kljub majhnemu številu udeležencev iz našega sindikata, pa so naši člani – vrli športniki priborili velike dosežke.

Dosegli so: 1. mesto v malem nogometu (veselje je bilo navijati za vas fantje), 1. mesto v odbojki (res ste poskrbeli za izjemen spektakel ), 3. mesto v šahu (Milorad Šljivić), pokal najboljšemu strelcu na gol ( Damjan Drole) in pokal najboljšemu, po »rokah hodečemu« vratarju ( Aleš Močnik). Vsekakor zavidanja vredno in nadvse pohvalno – bravo fantje!