Voščilo

Vsem našim dragim članicam in članom, vsem obiskovalcem spletnih strani in vsem ljudem dobre volje, želim lepe in mirne Božične praznike.

Ponosno praznujmo tudi Dan samostojnosti in enotnosti in obujajmo spomine na čase, ko se je rojevala naša država.

Prihodnje leto 2015 pa naj bo kar se da prijetno, napolnjeno z zdravjem in osebnim zadovoljstvom ter prepričanjem, da enotni ter s skupnimi močmi lahko in moramo ohranjati in še zboljšati tako delovne pogoje kot naše medsebojne odnose.

Predsednik SŽPS

Matjaž Skutnik s sodelavci