Potovanja železničarjev po Sloveniji in Evropi

Vlak je zagotovo prevozno sredstvo, ki potniku ponuja najboljše doživetje pokrajine po kateri je speljana železniška proga in je vedno prava izbira za prevoz.Naj spomnimo, da so zaposleni v vseh družbah skupine Slovenskih železnic upravičeni do popustov za  potovanja z vlaki po Evropi in Sloveniji.  S popustom lahko potujejo tudi  njihovi družinski člani, to so otroci do 26 leta starosti in zakonski ali zunajzakonski partnerji. Posebej pa velja poudariti, da so vse ponudbe namenjene tudi upokojencem in njihovim družinski članom.

Več si preberite v prilogah.

Ugodnosti za zaposlene

Ponudba za potovanja železničarjev