Zaključek leta v Divači

Pa je leto spet naokoli. Tu je december, mesec ko se vse tako hitro odvija. Mesec, ko na veliko zapravljamo, ko pozabimo na bistvo prazničnih dni….je pa tudi čas druženja, zabav in norih noči. V praznično razpoloženje smo primorci zakorakali v soboto, 21.12.2013 v gostišču Orient v Divači. Kot je najbolj prav,  OO Koper in OO Postojna skupaj.

O politiki nismo govorili, smo le fino jedli in pili. O recesiji ni bilo sledu, da le tako ostane, hvala Bogu!

Kako pa smo se zares imeli, si oglejte sami!

Obenem izkoriščam priložnost in voščim vse dobro v letu, ki prihaja prav vsem. Imejte se radi, uživajte v drobnih stvareh in skromnih rečeh!

Bojana Kocjančič