Zimske aktivnosti OO Pragersko

Obveščam članice in člane, da smo organizirali kopanje v termah Ptuj,  termah Banovcih in termah Vivat v Moravskih Toplicah, v času od 15. novembra 2013 do 15. aprila 2014,

V termah Ptuj plačajo člani sindikata 50% dogovorjene cene (5,75€), v termah Banovci in termah Vivat pa 50% dnevne cene.

V kopališču se ob prihodu v kopališče legitimirate z osebno izkaznico, zato ne pozabite doma osebne izkaznice.

Organizirali smo tudi športne aktivnosti v telovadnici OŠ Spodnja Polskava z novembrom 2013.

Delovni čas kopališč:

PTUJ: ponedeljek – petek  8.00 - 22.00