Poli maraton 2013

» Kolesarstvo«, kot rekreacija članic in članov Sindikata železniškega prometa Slovenije, je dolga leta že zelo prisotna.

Ena prvih prireditev, ki nas je kot rekreativne kolesarje združila, je kolesarski rekreativni maraton POLI v Ptuju.

Tudi letos, 15. junija, nismo manjkali. Tradicija se nadaljuje in prisotnost na vseh dosedanjih 11. maratonih tudi nekaj šteje.

Sicer je bilo letos na splošno malo železničarjev, a naše sindikalne barve so vendarle zastopane.

Morda pa bo naslednje leto priložnost, da se spet potegujemo za nagrado najštevilčnejše skupine.«