Glasilo Prometnik 100

Vsebina: Ob jubilejni, stoti številki Prometnika, Novi zakon o delovnih razmerjih, Glasilo Prometnik skozi čas, Enota za meritve in popravila, Intervju s člani Sveta delavcev – Infrastruktura, (Ne)izvedba modernizacije na SŽ, Kratke domače, Predstavitev knjige, Postaje so naše ogledalo – Koper potniška, Malo zgodovine, Koroški v poklon, Izvršilni delavci skozi čas, Anina zvezdica, Srečanja, izleti, Železničar – umetnik, Upokojili so se, Pridobitev počitniške kapacitete v Atomskih Toplicah (Podčetrtek)

Prometnik 100