Piknik OO Koper

Fantje in dekleta! Pri nas na obali se vedno kaj dogaja. Poleg vsakdanjih obveznostih smo prišli do zaključka….piknik bo!

Člani OO Koper smo se zbrali v sredo, 26.6.2013, na plaži sv. Katarine v Ankaranu. Čeprav vreme ni bilo ravno poletno, se nismo dali. Sodelavec  Zvone nas je s čolnom popeljal ob obali, Meho pa nam je omogočil, da se preizkusimo v veslanju s kajaki.  Vsekakor smo se za športne podvige prej, in potem, dobro okrepčali z dobrotami iz roštilja.

V prijetni družbi ne rabiš veliko, da se imaš lepo. Mi smo se imeli in sklenili, da to čim prej ponovimo!