Glasilo Prometnik 99

Prometnik 99, glasilo Sindikata železniškega prometa Slovenije

Teme:Sklep ….za reševanje, 8. marec, mednarodni dan žena, Politika in mi, Predstavitev novega zakona SPIZ – 2, Intervju s člani SD–Infrastruktura, d.o.o., Prva delavska direktorica, Postaje so naše ogledalo: Divača, Nova spletna stran SŽPS, Etika – kaj je že to?, Kratke domače, Ogrevanje kretnic na postaji Zidani Most, Malo zgodovine: Sevnica, Odprava potniških vlakov, Intervju: Jožef Novak, Problematika izvajanja voznega reda, Srečanja, izleti, Za boljšo prebavo

PROMETNIK 99