ZPIZ-2 s poudarkom predstavitve poklicnega upokojevanja

Državni zbor Republike Slovenije je dne 4.12.2012 sprejel zakon o pokojninskem in invalidskem zavarovanju (ZPIZ-2), ki je začel veljati 1.1.2013. Zakon med drugim spreminja pogoje za pridobitev pravice do starostne pokojnine , tako glede potrebne starosti, dopolnjene pokojninske dobe, kot tudi njeno odmero.

V priloženi datoteki si poglejte predstavitev ZPIZ-2 s poudarkom na poklicnem upokojevanju.

ZPIZ-2 s poudarkom predstavitve poklicnega upokojevanja