Novoletna zabava OO Novo mesto

Tudi to leto smo se člani OO Novo mesto zbrali na zabavi ob koncu iztekajočega se leta v petek,7.12.2012.  V lepem okolju pod Trško Goro in prijetni gostilni Pugelj smo se imeli lepo ob domači hrani in pijači. Ne glede na slabo vremensko napoved smo se zbrali v lepem številu, kjer smo ostali do poznih ur. Vsem udeležencem se zahvaljujem na obisku in upam da v snežnem metežu niso meli posebnih težav na poti domov. Upam da se tudi drugo leto dobimo in si povemo marsikatero stvar, ki vpliva na našo organizacijo.

Lep pozdrav

Jure Buzar