Prednovoletno srečanje OO Koper in Sežana

Mesec december je čas, ko se izteka leto, čas, ko ugotavljamo, kaj nam je iztekajoče prineslo. So pa žal takšni časi, da se marsikdo vpraša kaj mu letošnje leto ni odvzelo.

Da pa ne bi preveč obupovali, so v tem mesecu tudi zabave. In tudi mi smo se odločili, da to leto zaključimo veselo, pozitivno. Čeprav nam jo je 8.12. zagodel sneg, smo se dobili 15.12. v gostišču Orient v Divači. Ob odlični hrani, pijači in dobri družbi smo pozabili na politiko, recesijo in konec sveta.

V letu, ki prihaja vsem sodelavcem in prijateljem želimo naj bo pozitivno, polno upov in pričakovanj. Bodite zdravi, imejte se radi in ne pozabite….vidimo se kmalu!
OO Koper