Celjani na izletu po Balkanu

V začetku oktobra smo se Celjani odpravili na enotedensko potovanje po Balkanu. Prepotovali smo Hrvaško, Bosno in Hercegovino, Črna Goro, Albanijo, Makedonijo in Srbijo. Področje je polno nasprotji, ki si sledijo po posameznih mestih in so posledica zgodovinskega razvoja. Tako razlikujejo v arhitekturnem, političnem in kulinaričnem pogledu ter dajejo temu področju še poseben čar.

Zahvala vsem udeležencem za prijetno vzdušje in upanje, da se vidimo zopet na podobnem popotovanju.

Edvard Kostić