Vabilo na sindikalno družabno srečanje – Maribor 2019

Spoštovane članice in člani,

SŽPS, SVSŽ, SUŽ, SVŽI in SPPS tudi letos organiziramo skupno družabno srečanje, ki bo letos potekalo na Snežnem stadionu (Mariborsko Pohorje), in sicer v soboto, 15. junija 2019. Tudi letos si organizatorji želimo, da bi se družabnega srečanja udeležilo čim več članic in članov, zato upamo, da si boste vzeli čas in prišli pod Mariborsko Pohorje.

Več informacij najdete na naslednji povezavi: Plakat družabnega srečanja – Maribor 2019